Vlak 4416 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 18:46 | V/- | |||
Brno-Horní Heršpice | 18:50 | 18:51 | -/5 | ||
Střelice | 19:03 | 19:03 | -/1 | ||
Radostice | 19:08 | 19:08 | |||
Silůvky | 19:12 | 19:13 | -/3 | ||
Moravské Bránice | 19:19 | 19:19 | -/2 | 3 spoje | |
Moravský Krumlov | 19:31 | 19:32 | -/1 | 1 spoj | |
Rakšice | 19:37 | 19:37 | -/2 | ||
Bohutice | 19:42 | 19:43 | |||
Našiměřice | 19:46 | 19:46 | |||
Miroslav | 19:50 | 19:54 | -/2 | ||
Dolenice | 19:57 | 19:57 | |||
Břežany | 20:03 | 20:03 | |||
Pravice | 20:07 | 20:07 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 20:13 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci