Vlak 4413 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 16:29 | -/3 | |||
Pravice | 16:34 | 16:34 | |||
Břežany | 16:39 | 16:39 | |||
Dolenice | 16:45 | 16:45 | |||
Miroslav | 16:48 | 16:53 | -/1 | ||
Bohutice | 17:02 | 17:03 | |||
Rakšice | 17:08 | 17:08 | -/2 | ||
Moravský Krumlov | 17:14 | 17:15 | -/1 | 1 spoj | |
Moravské Bránice | 17:26 | 17:26 | -/2 | 3 spoje | |
Silůvky | 17:32 | 17:33 | -/3 | ||
Radostice | 17:37 | 17:38 | |||
Střelice | 17:42 | 17:42 | -/2 | ||
Střelice dolní | 17:45 | 17:45 | |||
Brno-Horní Heršpice | 17:53 | 17:53 | -/6 | ||
Brno hlavní nádraží | 17:58 | VI/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci