Vlak 4207 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Břeclav | 9:05 | 3/- | |||
Hrušky zastávka | 9:12 | 9:12 | |||
Moravská Nová Ves | 9:15 | 9:16 | 1/2 | ||
Lužice | 9:20 | 9:21 | 1/4 | ||
Hodonín | 9:25 | 9:27 | 2/- | 2 spoje | |
Rohatec zastávka | 9:31 | 9:31 | |||
Rohatec | 9:33 | 9:34 | 2/- | ||
Bzenec přívoz | 9:40 | 9:41 | -/2 | ||
Moravský Písek | 9:45 | 9:46 | 1/3 | 2 spoje | |
Moravský Písek zastávka | 9:48 | 9:48 | |||
Nedakonice | 9:52 | 9:53 | 2/- | ||
Kostelany nad Moravou | 9:56 | 9:56 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9:59 | 10:02 | 2/- | 4 spoje | |
Huštěnovice | 10:06 | 10:06 | 2/- | ||
Spytihněv | 10:09 | 10:10 | |||
Napajedla | 10:12 | 10:13 | 2/3 | ||
Otrokovice | 10:17 | 10:20 | 2/4 | 3 spoje | |
Tlumačov | 10:24 | 10:25 | 1/- | ||
Záhlinice | 10:29 | 10:29 | |||
Hulín | 10:32 | 10:39 | 3/4 | 4 spoje | |
Břest | 10:42 | 10:42 | |||
Říkovice | 10:45 | 10:45 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 10:49 | 10:49 | |||
Přerov | 10:54 | 11:05 | 3/- | 3 spoje | |
Rokytnice u Přerova | 11:11 | 11:11 | |||
Brodek u Přerova | 11:17 | 11:18 | -/2 | ||
Grygov | 11:22 | 11:23 | -/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11:29 | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci