Os 2515 | |
Řazení vlaku: Bfbdtax792 + Btax780 + 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 15:19 | -/4 | |||
Rakovník zastávka | 15:23 | 15:24 | |||
Lužná u Rakovníka | 15:33 | 15:36 | -/2 | 4 spoje | |
Řevničov | 15:46 | 15:46 | -/2 | ||
Nové Strašecí | 15:52 | 15:52 | -/3 | ||
Rynholec | 15:59 | 15:59 | |||
Stochov | 16:02 | 16:02 | -/3 | ||
Kačice | 16:06 | 16:06 | |||
Kamenné Žehrovice | 16:11 | 16:11 | -/3 | ||
Kladno-Rozdělov | 16:15 | 16:15 | |||
Kladno | 16:20 | 16:27 | -/3 | 6 spojů | |
Unhošť | 16:31 | 16:36 | -/2 | ||
Pavlov | 16:39 | 16:39 | |||
Jeneč | 16:43 | 16:44 | -/2 | ||
Hostivice | 16:47 | 16:49 | -/5 | 3 spoje | |
Praha-Ruzyně | 16:53 | 16:54 | -/3 | ||
Praha-Veleslavín | 16:59 | 17:00 | -/1 | ||
Praha-Dejvice | 17:05 | 17:06 | -/4 | ||
Praha-Bubny | 17:11 | 17:12 | -/6 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17:16 | III./5 | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci