Os 2513 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 13:55 | -/4 | |||
Rakovník zastávka | 13:59 | 13:59 | |||
Lužná u Rakovníka | 14:08 | 14:09 | -/2 | 2 spoje | |
Řevničov | 14:18 | 14:21 | -/2 | ||
Nové Strašecí | 14:27 | 14:27 | -/3 | ||
Rynholec | 14:34 | 14:34 | |||
Stochov | 14:37 | 14:38 | -/3 | ||
Kačice | 14:41 | 14:42 | |||
Kamenné Žehrovice | 14:46 | 14:47 | -/3 | ||
Kladno-Rozdělov | 14:50 | 14:51 | |||
Kladno | 14:56 | 14:58 | -/3 | 6 spojů | |
Unhošť | 15:04 | 15:04 | -/2 | ||
Pavlov | 15:08 | 15:08 | |||
Jeneč | 15:12 | 15:13 | -/2 | ||
Hostivice | 15:17 | 15:19 | -/5 | 8 spojů | |
Praha-Ruzyně | 15:24 | 15:30 | -/3 | ||
Praha-Veleslavín | 15:35 | 15:35 | -/1 | ||
Praha-Dejvice | 15:40 | 15:41 | -/4 | ||
Praha-Bubny | 15:46 | 15:47 | -/6 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15:51 | III./5 | 13 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci