Os 2511 | |
Řazení vlaku: Bfbdtax792 + Btax780 + 812 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 9:26 | -/4 | |||
Rakovník zastávka | 9:30 | 9:30 | |||
Lužná u Rakovníka | 9:39 | 9:40 | -/2 | 3 spoje | |
Řevničov | 9:50 | 9:50 | -/2 | ||
Nové Strašecí | 9:56 | 9:56 | -/3 | ||
Rynholec | 10:03 | 10:03 | |||
Stochov | 10:06 | 10:06 | -/3 | ||
Kačice | 10:10 | 10:10 | |||
Kamenné Žehrovice | 10:15 | 10:15 | -/3 | ||
Kladno-Rozdělov | 10:19 | 10:19 | |||
Kladno | 10:24 | 10:28 | -/3 | 4 spoje | |
Unhošť | 10:33 | 10:34 | -/2 | ||
Pavlov | 10:37 | 10:38 | |||
Jeneč | 10:42 | 10:43 | -/2 | ||
Hostivice | 10:47 | 10:51 | -/5 | 2 spoje | |
Praha-Ruzyně | 10:54 | 10:55 | -/3 | ||
Praha-Veleslavín | 11:00 | 11:00 | -/1 | ||
Praha-Dejvice | 11:05 | 11:07 | -/4 | ||
Praha-Bubny | 11:12 | 11:18 | -/6 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11:22 | III./5 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci