Os 2506 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 10:19 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 10:23 | 10:24 | -/4 | ||
Praha-Dejvice | 10:29 | 10:30 | -/4 | ||
Praha-Veleslavín | 10:37 | 10:38 | -/1 | ||
Praha-Ruzyně | 10:43 | 10:44 | -/3 | ||
Hostivice | 10:49 | 10:51 | -/5 | 2 spoje | |
Jeneč | 10:56 | 10:57 | -/2 | ||
Pavlov | 11:01 | 11:02 | |||
Unhošť | 11:06 | 11:07 | -/2 | ||
Kladno | 11:12 | 11:14 | -/3 | 3 spoje | |
Kladno-Rozdělov | 11:18 | 11:19 | |||
Kamenné Žehrovice | 11:22 | 11:23 | -/3 | ||
Kačice | 11:27 | 11:28 | |||
Stochov | 11:32 | 11:33 | -/3 | ||
Rynholec | 11:37 | 11:37 | |||
Nové Strašecí | 11:43 | 11:44 | -/3 | ||
Řevničov | 11:50 | 11:50 | -/2 | ||
Lužná u Rakovníka | 11:58 | 12:02 | -/2 | 2 spoje | |
Rakovník zastávka | 12:10 | 12:10 | |||
Rakovník | 12:16 | -/4 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci