Os 19915 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Beroun | 16:10 | 1A/- | |||
Beroun-Závodí | 16:12 | 16:12 | -/2 | 3 spoje | |
Vráž u Berouna | 16:18 | 16:19 | -/2 | ||
Loděnice | 16:24 | 16:24 | -/2 | ||
Nučice zastávka | x | 16:31 | 16:31 | ||
Nučice | 16:34 | 16:34 | -/2 | ||
Rudná u Prahy | 16:38 | 16:39 | -/4 | ||
Zbuzany | x | 16:42 | 16:42 | ||
Praha-Řeporyje | 16:45 | 16:46 | -/2 | ||
Praha-Holyně | x | 16:49 | 16:49 | ||
Praha-Hlubočepy | 16:54 | 16:54 | |||
Praha-Smíchov | 16:59 | 3/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci