Vlak 18422 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pelhřimov | 9:49 | -/3 | |||
Vlásenice | x | 9:57 | 9:57 | ||
Nová Cerekev | 10:01 | 10:02 | -/3 | ||
Leskovice | x | 10:07 | 10:07 | ||
Pacov | 10:14 | 10:15 | -/4 | ||
Šimpach | x | 10:20 | 10:20 | ||
Obrataň | 10:23 | 10:24 | -/3 | 1 spoj | |
Pořín | x | 10:32 | 10:32 | ||
Chýnov | 10:37 | 10:38 | -/2 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 10:42 | 10:42 | ||
Smyslov | x | 10:46 | 10:46 | ||
Tábor | 10:52 | 2/- | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci