Vlak 18405 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Tábor | 6:11 | 2/- | |||
Smyslov | x | 6:17 | 6:17 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 6:21 | 6:21 | ||
Chýnov | 6:27 | 6:27 | -/2 | ||
Pořín | x | 6:35 | 6:35 | ||
Obrataň | 6:45 | 6:46 | -/2 | 1 spoj | |
Šimpach | x | 6:48 | 6:48 | ||
Pacov | 6:53 | 6:54 | -/4 | ||
Leskovice | x | 7:05 | 7:05 | ||
Nová Cerekev | 7:09 | 7:10 | -/3 | ||
Vlásenice | x | 7:14 | 7:14 | ||
Pelhřimov | 7:23 | 7:24 | -/2 | ||
Rynárec | x | 7:28 | 7:28 | ||
Zajíčkov | x | 7:34 | 7:34 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7:40 | 7:40 | -/2 | ||
Nová Buková | x | 7:44 | 7:44 | ||
Hříběcí | x | 7:48 | 7:48 | ||
Horní Cerekev | 7:52 | -/4 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci