Os 7510 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 3xBdt279 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 15:10 | 1z/- | |||
Plzeň zastávka | 15:12 | 15:13 | |||
Plzeň-Doudlevce | 15:16 | 15:16 | |||
Plzeň-Valcha | 15:20 | 15:21 | -/3 | ||
Dobřany zastávka | 15:24 | 15:24 | |||
Dobřany | 15:28 | 15:29 | -/3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 15:33 | 15:34 | -/1 | ||
Přeštice-Zastávka | 15:37 | 15:38 | |||
Přeštice | 15:41 | 15:43 | -/3 | ||
Lužany | 15:45 | 15:46 | |||
Borovy | 15:48 | 15:48 | |||
Červené Poříčí | 15:52 | 15:53 | |||
Švihov u Klatov | 15:56 | 15:59 | -/1 | ||
Dehtín | 16:02 | 16:02 | |||
Točník | 16:06 | 16:06 | -/2 | ||
Klatovy | 16:11 | 16:31 | 3/- | 3 spoje | |
Bezděkov u Klatov | 16:35 | 16:35 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16:39 | 16:40 | -/2 | 1 spoj | |
Petrovice nad Úhlavou | 16:45 | 16:45 | |||
Nýrsko | 16:50 | 16:50 | -/2 | ||
Dešenice | 16:55 | 16:55 | |||
Zelená Lhota | 17:03 | 17:03 | -/2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 17:12 | 17:13 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17:18 | 17:19 | |||
Špičák | 17:24 | 17:25 | -/2 | ||
Železná Ruda město | 17:30 | 17:31 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 17:38 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia