R 713 | |
Řazení vlaku: 163 + AB350 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ústí nad Labem západ | 10:38 | 4/- | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 10:42 | 10:44 | -/2 | 1 spoj | |
Litoměřice město | 11:01 | 11:03 | |||
Štětí | 11:21 | 11:22 | -/4 | ||
Mělník | 11:31 | 11:33 | -/2 | 2 spoje | |
Všetaty | 11:41 | 11:43 | 1/2 | 5 spojů | |
Stará Boleslav | 11:51 | 11:52 | -/2 | ||
Lysá nad Labem | 11:59 | 12:01 | 1/3 | 6 spojů | |
Nymburk hlavní nádraží | 12:11 | 12:13 | 1/- | 7 spojů | |
Poděbrady | 12:18 | 12:19 | 1/2 | ||
Kolín | 12:33 | 4/- | 11 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia