Os 7503 | |
Řazení vlaku: 754 + Bt278 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Železná Ruda-Alžbětín | 10:57 | -/3 | |||
Železná Ruda město | 11:05 | 11:07 | |||
Špičák | 11:12 | 11:14 | -/1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 11:19 | 11:19 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 11:24 | 11:25 | |||
Zelená Lhota | 11:34 | 11:35 | -/2 | ||
Dešenice | 11:42 | 11:42 | |||
Nýrsko | 11:47 | 11:48 | -/2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 11:52 | 11:52 | |||
Janovice nad Úhlavou | 11:57 | 11:57 | -/2 | 1 spoj | |
Bezděkov u Klatov | 12:01 | 12:02 | |||
Klatovy | 12:06 | 12:16 | 2/- | 2 spoje | |
Točník | 12:20 | 12:20 | -/2 | ||
Dehtín | 12:23 | 12:24 | |||
Švihov u Klatov | 12:27 | 12:28 | -/2 | ||
Červené Poříčí | 12:31 | 12:31 | |||
Borovy | 12:35 | 12:36 | |||
Lužany | 12:38 | 12:39 | |||
Přeštice | 12:42 | 12:44 | -/2 | ||
Přeštice-Zastávka | 12:48 | 12:48 | |||
Chlumčany u Dobřan | 12:50 | 12:51 | -/1 | ||
Dobřany | 12:56 | 13:00 | -/3 | ||
Plzeň-Valcha | 13:07 | 13:08 | -/3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 13:11 | 13:12 | |||
Plzeň zastávka | 13:14 | 13:15 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13:18 | 1v/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy