Vlak 8313 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Havlíčkův Brod | 16:14 | 3/- | |||
Mírovka | 16:18 | 16:19 | |||
Šlapanov | 16:24 | 16:24 | -/3 | ||
Kamenná | 16:29 | 16:29 | |||
Dobronín | 16:33 | 16:34 | -/4 | 1 spoj | |
Střítež u Jihlavy | 16:37 | 16:37 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 16:40 | 16:40 | |||
Jihlava | 16:45 | 16:53 | 3 spoje | ||
Jihlava město | 16:56 | 16:56 | -/2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 16:58 | 16:59 | |||
Rantířov | 17:04 | 17:08 | -/2 | ||
Dvorce | 17:11 | 17:12 | |||
Kostelec u Jihlavy | 17:16 | 17:17 | -/4 | 4 spoje | |
Dolní Cerekev | 17:20 | 17:21 | |||
Batelov | 17:27 | 17:28 | -/3 | ||
Švábov | 17:32 | 17:33 | |||
Horní Cerekev | 17:37 | 18:10 | -/2 | 3 spoje | |
Horní Ves | 18:13 | 18:14 | |||
Jihlávka | 18:19 | 18:20 | -/2 | ||
Horní Vilímeč | 18:24 | 18:25 | |||
Počátky-Žirovnice | 18:29 | 18:30 | |||
Popelín | 18:34 | 18:34 | -/3 | ||
Bednáreček | 18:37 | 18:38 | |||
Bednárec | 18:43 | 18:44 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 18:47 | 18:47 | -/2 | ||
Rodvínov | 18:50 | 18:51 | |||
Jindřichův Hradec | 18:58 | 19:00 | -/2 | 1 spoj | |
Děbolín | 19:05 | 19:06 | |||
Mnich | 19:12 | 19:13 | |||
Kardašova Řečice | 19:16 | 19:17 | -/2 | ||
Doňov | 19:24 | 19:24 | -/2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 19:33 | -/3 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök