Os 7550 | |
Řazení vlaku: 831 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Klatovy | 20:31 | 3/- | |||
Bezděkov u Klatov | 20:35 | 20:35 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20:40 | 20:41 | -/2 | 2 spoje | |
Petrovice nad Úhlavou | 20:45 | 20:45 | |||
Nýrsko | 20:50 | 20:51 | -/2 | ||
Dešenice | 20:57 | 20:57 | |||
Zelená Lhota | 21:06 | 21:07 | -/2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 21:17 | 21:18 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 21:24 | 21:24 | |||
Špičák | 21:30 | 21:33 | -/2 | ||
Železná Ruda město | 21:37 | 21:39 | |||
Železná Ruda centrum | 21:41 | 21:42 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 21:47 | -/3 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök