Vlak 8416 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Tábor | 21:04 | 1/- | |||
Nasavrky | x | 21:10 | 21:10 | ||
Balkova Lhota | 21:13 | 21:14 | -/3 | ||
Meziříčí | x | 21:16 | 21:16 | ||
Padařov | x | 21:20 | 21:20 | ||
Božejovice | 21:23 | 21:24 | -/2 | ||
Sepekov | x | 21:31 | 21:31 | ||
Milevsko | 21:35 | 21:36 | -/3 | ||
Líšnice | x | 21:39 | 21:39 | ||
Branice | 21:43 | 21:44 | -/3 | ||
Stehlovice | x | 21:46 | 21:46 | ||
Jetětice | x | 21:49 | 21:49 | ||
Červená nad Vltavou | 21:53 | 21:53 | -/3 | ||
Vlastec | 22:00 | 22:00 | -/2 | ||
Záhoří | 22:04 | 22:05 | -/3 | ||
Vrcovice | x | 22:08 | 22:08 | ||
Písek město | 22:13 | 22:13 | -/2 | ||
Písek | 22:18 | 22:30 | -/4 | 2 spoje | |
Putim | 22:34 | 22:38 | -/2 | ||
Ražice | 22:43 | -/1 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster