R 663 "Rožmberk" | |
Řazení vlaku: 242 + B249 + WLAB + 2xBp282 + Ds952 + 2xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349 Detail řazení » | |
Poznámky: České Budějovice – Bohumín nejede 24.,31.XII. Z Českých Budějovic do Jihlavy a z Brna hl.n. do Bohumína v obráceném řadění Přeprava listovní pošty pp České Budějovice – Brno hl.n. ve voze BDbmsee |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 14:07 | 3/- | |||
Nepomuk | 14:35 | 14:36 | -/3 | 2 spoje | |
Horažďovice předměstí | 14:54 | 14:56 | -/4 | 5 spojů | |
Strakonice | 15:08 | 15:09 | -/3 | 2 spoje | |
Ražice | 15:19 | 15:20 | -/3 | 2 spoje | |
Protivín | 15:26 | 15:27 | -/3 | 2 spoje | |
Číčenice | 15:33 | 15:34 | -/3 | 5 spojů | |
České Budějovice | 15:56 | 16:13 | 3/- | 4 spoje | |
Veselí nad Lužnicí | 16:43 | 16:45 | -/3 | 7 spojů | |
Kardašova Řečice | 16:59 | 17:00 | -/3 | ||
Jindřichův Hradec | 17:14 | 17:16 | -/2 | 2 spoje | |
Počátky-Žirovnice | 17:38 | 17:39 | -/3 | ||
Horní Cerekev | 17:56 | 17:58 | -/2 | 4 spoje | |
Kostelec u Jihlavy | 18:13 | 18:13 | -/4 | 3 spoje | |
Jihlava město | 18:27 | 18:27 | -/2 | ||
Jihlava | 18:31 | 18:37 | 2 spoje | ||
Okříšky | 19:09 | 19:10 | 1/2 | 1 spoj | |
Třebíč | 19:23 | 19:24 | -/2 | 1 spoj | |
Náměšť nad Oslavou | 19:47 | 19:48 | -/3 | 1 spoj | |
Brno hlavní nádraží | 20:34 | 21:00 | II/- | 8 spojů | |
Vyškov na Moravě | 21:37 | 21:38 | -/3 | 1 spoj | |
Nezamyslice | 21:50 | 21:51 | -/3 | 1 spoj | |
Kojetín | 22:00 | 22:01 | -/3 | 1 spoj | |
Přerov | 22:14 | 22:20 | 2/- | 5 spojů | |
Hranice na Moravě | 22:41 | 22:43 | 3/2 | 1 spoj | |
Suchdol nad Odrou | 22:56 | 22:58 | 2/- | 2 spoje | |
Studénka | 23:06 | 23:07 | 2/- | 1 spoj | |
Ostrava-Svinov | 23:18 | 23:21 | 3/- | 5 spojů | |
Ostrava hlavní nádraží | 23:26 | 23:28 | 2 spoje | ||
Bohumín | 23:37 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster