Vlak 15015 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Litomyšl | 15:12 | -/1 | |||
Litomyšl zastávka | 15:15 | 15:16 | |||
Litomyšl-Nedošín | 15:19 | 15:19 | |||
Tržek | 15:23 | 15:23 | |||
Řídký | 15:25 | 15:26 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 15:29 | 15:30 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 15:34 | 15:35 | -/3 | ||
Hrušová | 15:39 | 15:39 | |||
Džbánov | 15:43 | 15:43 | |||
Vysoké Mýto město | 15:48 | 15:49 | |||
Vysoké Mýto | 15:51 | 15:53 | -/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 15:57 | 15:57 | |||
Dvořisko | 16:00 | 16:01 | |||
Choceň | 16:05 | 1A/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster