Vlak 8413 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Písek | 15:45 | -/4 | |||
Písek město | 15:50 | 15:51 | -/2 | ||
Vrcovice | 15:56 | 15:56 | |||
Záhoří | 16:00 | 16:01 | -/3 | ||
Vlastec | 16:05 | 16:06 | -/2 | ||
Červená nad Vltavou | 16:12 | 16:12 | -/3 | ||
Jetětice | 16:16 | 16:16 | |||
Stehlovice | 16:21 | 16:21 | |||
Branice | 16:24 | 16:24 | -/3 | 1 spoj | |
Líšnice | 16:28 | 16:28 | |||
Milevsko | 16:32 | 16:42 | -/3 | ||
Sepekov | 16:46 | 16:47 | -/1 | ||
Božejovice | 16:55 | 16:56 | -/2 | ||
Padařov | 17:00 | 17:00 | |||
Meziříčí | 17:04 | 17:04 | |||
Balkova Lhota | 17:06 | 17:07 | -/3 | ||
Nasavrky | 17:11 | 17:11 | |||
Tábor | 17:16 | 1/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci