Os 7553 | |
Řazení vlaku: 3x831 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Železná Ruda-Alžbětín | 20:00 | -/3 | |||
Železná Ruda centrum | 20:05 | 20:05 | |||
Železná Ruda město | 20:07 | 20:08 | |||
Špičák | 20:13 | 20:15 | -/1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 20:19 | 20:20 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 20:25 | 20:26 | |||
Zelená Lhota | 20:34 | 20:35 | -/2 | ||
Dešenice | 20:42 | 20:42 | |||
Nýrsko | 20:47 | 20:55 | -/1 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 20:59 | 21:00 | |||
Janovice nad Úhlavou | 21:04 | 21:05 | -/2 | ||
Bezděkov u Klatov | 21:09 | 21:10 | |||
Klatovy | 21:14 | 2/- |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci