R 667 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349 Detail řazení » | |
Poznámky: Strakonice – České Budějovice jede v (X),? a 24.XII.,5.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI., nejede 25.XII.,1.I.; České Budějovice – Brno hl.n. nejede 25.XII.,1.I. Z Českých Budějovice do Jihlavy v obráceném řadění Přeprava listovní pošty pp Jihlava – Brno hl.n. ve voze BDbmsee |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Strakonice | 5:09 | -/3 | |||
Ražice | 5:19 | 5:20 | -/3 | 1 spoj | |
Protivín | 5:26 | 5:27 | -/3 | 4 spoje | |
Číčenice | 5:33 | 5:34 | -/3 | 8 spojů | |
Zliv | 5:44 | 5:45 | 2/- | ||
České Budějovice | 5:56 | 6:13 | 3/- | 6 spojů | |
Veselí nad Lužnicí | 6:43 | 6:45 | -/3 | 6 spojů | |
Kardašova Řečice | 6:59 | 7:00 | -/3 | ||
Jindřichův Hradec | 7:14 | 7:16 | -/2 | 2 spoje | |
Počátky-Žirovnice | 7:38 | 7:39 | -/3 | ||
Horní Cerekev | 7:56 | 7:58 | -/2 | 3 spoje | |
Kostelec u Jihlavy | 8:12 | 8:13 | -/4 | 2 spoje | |
Jihlava město | 8:27 | 8:27 | -/2 | ||
Jihlava | 8:31 | 8:37 | 3 spoje | ||
Okříšky | 9:09 | 9:10 | 1/2 | 2 spoje | |
Třebíč | 9:23 | 9:24 | -/2 | 1 spoj | |
Náměšť nad Oslavou | 9:47 | 9:48 | -/3 | 3 spoje | |
Brno hlavní nádraží | 10:34 | V/- | 11 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci