Vlak 7175 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 15.43 | 3 | |||
Dolní Libchavy | 15.47 | 15.47 | |||
Černovír | 15.49 | 15.49 | |||
Lanšperk | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Hnátnice | 15.54 | 15.54 | |||
Dolní Dobrouč | 15.56 | 15.56 | |||
Letohrad | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Verměřovice | 16.06 | 16.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 16.10 | 16.11 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 16.14 | 16.14 | |||
Těchonín | 16.18 | 16.18 | 1 | ||
Mladkov | 16.23 | 16.23 | |||
Lichkov | 16.26 | 16.27 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 16.32 | 16.34 | 2 | ||
Králíky zastávka | 16.37 | 16.37 | |||
Králíky | 16.40 | 16.42 | 2 | ||
Dolní Orlice | 16.45 | 16.45 | |||
Červená Voda | 16.48 | 16.50 | 2 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 16.52 | 16.52 | |||
Moravský Karlov | 16.55 |
dopravce Leo Express Tenders s.r.o.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci