Vlak 7166 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Karlov | 13.03 | ||||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 13.05 | 13.05 | |||
Červená Voda | 13.07 | 13.09 | 2 | ||
Dolní Orlice | 13.13 | 13.13 | |||
Králíky | 13.16 | 13.18 | 2 | ||
Králíky zastávka | 13.21 | 13.21 | |||
Dolní Lipka | 13.25 | 13.28 | 2 | ||
Lichkov | 13.33 | 13.34 | 2/3 | ||
Mladkov | 13.37 | 13.37 | |||
Těchonín | 13.41 | 13.42 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 13.46 | 13.46 | |||
Jablonné nad Orlicí | 13.48 | 13.49 | 1/2 | ||
Verměřovice | 13.53 | 13.53 | |||
Letohrad | 13.58 | 14.02 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 14.05 | 14.05 | |||
Hnátnice | 14.07 | 14.07 | |||
Lanšperk | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Černovír | 14.13 | 14.13 | |||
Dolní Libchavy | 14.16 | 14.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.20 | 3 |
Moravský Karlov-Králíky jede v ;
dopravce Leo Express Tenders s.r.o.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci