Vlak 7159 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 9.43 | 3 | |||
Dolní Libchavy | 9.47 | 9.47 | |||
Černovír | 9.49 | 9.49 | |||
Lanšperk | 9.51 | 9.52 | 2 | ||
Hnátnice | 9.54 | 9.54 | |||
Dolní Dobrouč | 9.56 | 9.56 | |||
Letohrad | 10.00 | 10.01 | 3 | ||
Verměřovice | 10.06 | 10.06 | |||
Jablonné nad Orlicí | 10.10 | 10.11 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 10.14 | 10.14 | |||
Těchonín | 10.18 | 10.18 | 1 | ||
Mladkov | 10.23 | 10.23 | |||
Lichkov | 10.26 | 10.27 | 2/3 | ||
Dolní Lipka | 10.32 | 10.34 | 2 | ||
Králíky zastávka | 10.37 | 10.37 | |||
Králíky | 10.40 | 10.42 | 2 | ||
Dolní Orlice | 10.45 | 10.45 | |||
Červená Voda | 10.48 | 10.50 | 2 | ||
Červená Voda-Pod rozhlednou | 10.52 | 10.52 | |||
Moravský Karlov | 10.55 |
dopravce Leo Express Tenders s.r.o.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci