Os 9818 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.32 | IV./7 | |||
Praha-Bubny | 12.36 | 12.36 | 3 | ||
Praha-Dejvice | 12.41 | 12.43 | 4 | ||
Praha-Veleslavín | 12.49 | 12.50 | 1 | ||
Praha-Ruzyně | 12.54 | 12.57 | 3 | ||
Hostivice | 13.02 | 13.03 | 5 | ||
Jeneč | 13.07 | 13.08 | 2 | ||
Pavlov | 13.12 | 13.12 | |||
Unhošť | 13.15 | 13.19 | 2 | ||
Kladno | 13.24 | 13.29 | 3 | ||
Kladno město | 13.33 | 13.33 | |||
Kladno-Ostrovec | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Kladno-Švermov | 13.39 | 13.39 | |||
Kladno-Dubí | 13.41 | 13.42 | 6 | ||
Kladno-Vrapice | 13.44 | 13.44 | |||
Brandýsek | 13.48 | 13.48 | 3 | ||
Zákolany | 13.55 | 13.55 | |||
Otvovice | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou-Minice | 14.02 | 14.02 | |||
Kralupy nad Vltavou | 14.06 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci