Vlak 9517 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.37 | 3 | |||
Krnsko | 18.41 | 18.41 | |||
Chotětov | 18.48 | 18.48 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 18.52 | 18.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 18.57 | 19.00 | 3 | ||
Košátky | 19.02 | 19.02 | |||
Kojovice | 19.05 | 19.05 | |||
Byšice | 19.09 | 19.11 | 1 | ||
Všetaty | 19.15 | 19.23 | 1/2 | ||
Tišice | 19.26 | 19.26 | |||
Neratovice | 19.30 | 19.36 | 4 | ||
Neratovice sídliště | 19.38 | 19.38 | |||
Kojetice u Prahy | 19.41 | 19.41 | |||
Zlonín | 19.44 | 19.44 | |||
Měšice u Prahy | 19.46 | 19.49 | 3 | ||
Hovorčovice | 19.52 | 19.52 | |||
Praha-Čakovice | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Praha-Kbely | 20.00 | 20.00 | |||
Praha-Satalice | 20.03 | 20.03 | 2 | ||
Praha-Rajská zahrada | 20.07 | 20.07 | |||
Praha-Vysočany | 20.12 | 20.12 | 1 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.20 | II./3 |
;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci