Vlak 8868 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.21 | 2 jiľní část | |||
Praha-Smíchov | 20.27 | 20.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.34 | 20.34 | |||
Praha-Radotín | 20.37 | 20.37 | 3 | ||
Černošice | 20.42 | 20.42 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.44 | 20.45 | |||
Všenory | 20.47 | 20.48 | |||
Dobřichovice | 20.50 | 20.50 | 2 | ||
Řevnice | 20.54 | 20.55 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Karlštejn | 21.01 | 21.02 | 1/2 | ||
Srbsko | 21.05 | 21.05 | |||
Beroun | 21.10 | 2 |
;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci