Vlak 8847 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.19 | 2 | |||
Srbsko | 14.24 | 14.24 | |||
Karlštejn | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 14.31 | 14.32 | 1/4 | ||
Řevnice | 14.35 | 14.35 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 14.39 | 14.39 | 1/3 | ||
Všenory | 14.41 | 14.42 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.44 | 14.45 | |||
Černošice | 14.47 | 14.47 | |||
Praha-Radotín | 14.52 | 14.52 | 2/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.56 | 14.56 | |||
Praha-Smíchov | 15.02 | 15.03 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.10 | 15.18 | 3 severní část | ||
Praha-Libeň | 15.24 | 15.25 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.28 | 15.28 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.30 | 15.30 | |||
Praha-Běchovice | 15.33 | 15.34 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 15.35 | 15.35 | |||
Praha-Klánovice | 15.39 | 15.39 | |||
Úvaly | 15.43 | 15.45 | 1 vlevo/1 | ||
Tuklaty | 15.48 | 15.48 | |||
Rostoklaty | 15.51 | 15.51 | |||
Český Brod | 15.56 | 2 |
; Praha hl. n.-Český Brod jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci