Vlak 8820 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 7.39 | 2 | |||
Rostoklaty | 7.43 | 7.43 | |||
Tuklaty | 7.46 | 7.46 | |||
Úvaly | 7.49 | 7.50 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 7.53 | 7.53 | |||
Praha-Běchovice střed | 7.56 | 7.56 | |||
Praha-Běchovice | 7.58 | 7.59 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 8.01 | 8.01 | |||
Praha-Kyje | 8.04 | 8.04 | |||
Praha-Libeň | 8.08 | 8.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.15 | 8.21 | 1 jiľní část/1 | ||
Praha-Smíchov | 8.27 | 8.28 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.34 | 8.34 | |||
Praha-Radotín | 8.37 | 8.37 | 3 | ||
Černošice | 8.42 | 8.42 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.44 | 8.45 | |||
Všenory | 8.47 | 8.48 | |||
Dobřichovice | 8.50 | 8.50 | 2 | ||
Řevnice | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Karlštejn | 9.01 | 9.02 | 1/2 | ||
Srbsko | 9.05 | 9.05 | |||
Beroun | 9.10 | 2 |
; Český Brod-Praha hl. n. jede v ;
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci