Os 8316 | |
Řazení vlaku: 650.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 17.43 | 3 vlevo | |||
Řípec | 17.46 | 17.46 | |||
Doňov | 17.52 | 17.52 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 17.59 | 18.04 | 2 | ||
Mnich | 18.08 | 18.08 | |||
Děbolín | 18.15 | 18.15 | |||
Jindřichův Hradec | 18.20 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci