R 815 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.36 | II | |||
Šakvice | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Zaječí | 19.00 | 19.01 | 2/2 | ||
Podivín | 19.07 | 19.08 | 2/4 | ||
Břeclav | 19.15 | 19.21 | 2 | ||
Hodonín | 19.33 | 19.38 | 2/3 | ||
Moravský Písek | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.56 | 19.58 | 1/3 | ||
Otrokovice | 20.11 | 20.14 | 1/3 | ||
Hulín | 20.23 | 20.28 | 1/2 | ||
Přerov | 20.37 | 20.39 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.52 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci