R 814 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.09 | III | |||
Přerov | 7.22 | 7.24 | 4 vpravo | ||
Hulín | 7.33 | 7.34 | 3/3 | ||
Otrokovice | 7.42 | 7.43 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.55 | 7.57 | 2 | ||
Moravský Písek | 8.04 | 8.05 | 1/3 | ||
Hodonín | 8.16 | 8.23 | 3 | ||
Břeclav | 8.35 | 8.44 | 2 | ||
Podivín | 8.50 | 8.51 | 3 | ||
Zaječí | 8.56 | 8.57 | 3 | ||
Šakvice | 9.00 | 9.02 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.22 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci