Os 7919 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 19.12 | 2 | |||
Bezdědovice | 19.14 | 19.14 | |||
Závišín | 19.19 | 19.19 | |||
Bělčice | 19.25 | 19.25 | |||
Slavětín u Březnice | 19.29 | 19.29 | |||
Hudčice | 19.33 | 19.33 | |||
Březnice | 19.42 | 19.43 | 1/2 | ||
Tochovice | 19.48 | 19.48 | |||
Tochovice zastávka | 19.50 | 19.50 | |||
Ostrov u Tochovic | 19.53 | 19.53 | |||
Milín | 19.57 | 19.59 | 3 | ||
Příbram sídliště | 20.05 | 20.05 | |||
Příbram | 20.07 | 20.08 | 3 | ||
Bratkovice | 20.15 | 20.15 | |||
Jince | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Rejkovice | 20.26 | 20.26 | |||
Lochovice | 20.31 | 20.32 | 3 | ||
Libomyšl | 20.36 | 20.36 | |||
Zdice | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 20.46 | 20.46 | |||
Králův Dvůr | 20.49 | 20.49 | |||
Beroun | 20.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci