Os 7905 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 5.31 | 1 | |||
Řepice | 5.35 | 5.35 | |||
Domanice | 5.40 | 5.40 | |||
Radomyšl zastávka | 5.43 | 5.43 | |||
Radomyšl | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Velká Turná | 5.49 | 5.49 | |||
Rojice | 5.52 | 5.52 | |||
Sedlice město | 5.57 | 5.57 | |||
Sedlice | 5.59 | 5.59 | |||
Mačkov | 6.04 | 6.04 | |||
Blatná | 6.10 | 6.37 | 3 | ||
Bezdědovice | 6.39 | 6.39 | |||
Závišín | 6.44 | 6.44 | |||
Bělčice | 6.50 | 6.50 | |||
Slavětín u Březnice | 6.54 | 6.54 | |||
Hudčice | 6.58 | 6.58 | |||
Březnice | 7.07 | 7.16 | 1/2 | ||
Tochovice | 7.21 | 7.21 | |||
Tochovice zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Ostrov u Tochovic | 7.26 | 7.26 | |||
Milín | 7.30 | 7.31 | 3 | ||
Příbram sídliště | 7.37 | 7.37 | |||
Příbram | 7.40 | 7.49 | 2 | ||
Bratkovice | 7.56 | 7.56 | |||
Jince | 8.01 | 8.02 | 3 | ||
Rejkovice | 8.06 | 8.06 | |||
Lochovice | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Libomyšl | 8.16 | 8.16 | |||
Zdice | 8.21 | 8.22 | 1 vpravo/1 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 8.26 | 8.26 | |||
Králův Dvůr | 8.29 | 8.29 | |||
Beroun | 8.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci