Os 7904 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.01 | 1 | |||
Králův Dvůr | 7.04 | 7.04 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 7.07 | 7.07 | |||
Zdice | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Libomyšl | 7.17 | 7.17 | |||
Lochovice | 7.21 | 7.23 | 4 | ||
Rejkovice | 7.28 | 7.28 | |||
Jince | 7.32 | 7.33 | 3 | ||
Bratkovice | 7.39 | 7.39 | |||
Příbram | 7.46 | 7.48 | 3 | ||
Příbram sídliště | 7.50 | 7.50 | |||
Milín | 7.57 | 7.59 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 8.02 | 8.02 | |||
Tochovice zastávka | 8.05 | 8.05 | |||
Tochovice | 8.07 | 8.07 | |||
Březnice | 8.13 | 8.14 | 1/2 | ||
Hudčice | 8.22 | 8.22 | |||
Slavětín u Březnice | 8.26 | 8.26 | |||
Bělčice | 8.30 | 8.30 | |||
Závišín | 8.36 | 8.36 | |||
Bezdědovice | 8.41 | 8.41 | |||
Blatná | 8.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci