R 776 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz235 + Bmz229/Bmz235 + Bmz229 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.13 | 4 jiľní část | |||
Praha-Smíchov | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Beroun | 6.51 | 6.52 | 2 | ||
Zdice | 6.59 | 7.00 | 3 | ||
Hořovice | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Kařez | 7.15 | 7.16 | |||
Rokycany | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.37 | 7.40 | 2 | ||
Plzeň zastávka | 7.42 | 7.43 | |||
Dobřany | 7.54 | 7.55 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 7.59 | 8.00 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 8.06 | 8.06 | 2/2 | ||
Švihov u Klatov | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Klatovy | 8.27 | 8.40 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 8.44 | 8.44 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.48 | 8.49 | |||
Nýrsko | 8.56 | 8.57 | 1 | ||
Dešenice | 9.01 | 9.02 | |||
Zelená Lhota | 9.09 | 9.10 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 9.23 | 9.24 | |||
Špičák | 9.28 | 9.29 | 2 | ||
Železná Ruda město | 9.33 | 9.33 | |||
Železná Ruda centrum | 9.35 | 9.36 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 9.40 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci