R 775 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 754_058 + Bmz229 + Bmz229/Bmz235 + Bmz235 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 16.17 | 1/3 | |||
Železná Ruda centrum | 16.21 | 16.21 | |||
Železná Ruda město | 16.23 | 16.24 | |||
Špičák | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 16.33 | 16.33 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Zelená Lhota | 16.46 | 16.47 | 2 | ||
Dešenice | 16.54 | 16.55 | |||
Nýrsko | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Janovice nad Úhlavou | 17.07 | 17.08 | |||
Bezděkov u Klatov | 17.11 | 17.12 | |||
Klatovy | 17.16 | 17.30 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Přeštice | 17.50 | 17.51 | 2/2 | ||
Chlumčany u Dobřan | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Dobřany | 18.04 | 18.05 | 3 | ||
Plzeň zastávka | 18.16 | 18.17 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.19 | 18.21 | 2 | ||
Rokycany | 18.31 | 18.32 | 3 | ||
Kařez | 18.42 | 18.43 | |||
Hořovice | 18.50 | 18.51 | 2 | ||
Zdice | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Beroun | 19.07 | 19.08 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 19.39 | 19.40 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.47 | 4 jiľní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci