R 774 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz235 + Bmz229/Bmz235 + Bmz229 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.13 | 2 jiľní část | |||
Praha-Smíchov | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Beroun | 7.51 | 7.52 | 2 | ||
Zdice | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Hořovice | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Kařez | 8.15 | 8.16 | |||
Rokycany | 8.26 | 8.27 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.37 | 8.40 | 2 | ||
Plzeň zastávka | 8.42 | 8.43 | |||
Dobřany | 8.54 | 8.55 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 8.59 | 9.00 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 9.05 | 9.06 | 3/3 | ||
Lužany | 9.10 | 9.10 | |||
Borovy | 9.13 | 9.13 | |||
Švihov u Klatov | 9.19 | 9.19 | 2 | ||
Klatovy | 9.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci