Os 7738 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 10.50 | 4 | |||
Chlum u Rakovníka | 10.54 | 10.54 | |||
Lašovice | 10.57 | 10.58 | 2 | ||
Pustověty | 11.01 | 11.01 | |||
Městečko u Křivoklátu | 11.05 | 11.05 | |||
Křivoklát | 11.07 | 11.07 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 11.16 | 11.16 | |||
Zbečno | 11.20 | 11.20 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 11.23 | 11.23 | |||
Žloukovice | 11.27 | 11.27 | |||
Nižbor | 11.31 | 11.31 | 2 | ||
Hýskov | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 11.40 | 11.41 | 1/2 | ||
Beroun | 11.44 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci