Os 7730 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 4.12 | 4 | |||
Chlum u Rakovníka | 4.16 | 4.16 | |||
Lašovice | 4.19 | 4.20 | 2 | ||
Pustověty | 4.23 | 4.23 | |||
Městečko u Křivoklátu | 4.27 | 4.27 | |||
Křivoklát | 4.29 | 4.29 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 4.32 | 4.32 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 4.38 | 4.38 | |||
Zbečno | 4.41 | 4.44 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 4.47 | 4.47 | |||
Žloukovice | 4.50 | 4.50 | |||
Nižbor | 4.54 | 4.55 | 2 | ||
Hýskov | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 5.04 | 5.05 | 1/2 | ||
Beroun | 5.08 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci