Os 7723 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.13 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 19.15 | 19.16 | 1/2 | ||
Hýskov | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Nižbor | 19.25 | 19.25 | 2 | ||
Žloukovice | 19.29 | 19.29 | |||
Račice nad Berounkou | 19.33 | 19.33 | |||
Zbečno | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 19.40 | 19.40 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 19.46 | 19.46 | 2 | ||
Křivoklát | 19.49 | 19.49 | |||
Městečko u Křivoklátu | 19.51 | 19.51 | |||
Pustověty | 19.55 | 19.55 | |||
Lašovice | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 20.02 | 20.02 | |||
Rakovník | 20.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci