Os 7717 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.59 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 16.01 | 16.02 | 1/2 | ||
Hýskov | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Nižbor | 16.11 | 16.11 | 2 | ||
Žloukovice | 16.15 | 16.15 | |||
Račice nad Berounkou | 16.19 | 16.19 | |||
Zbečno | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 16.27 | 16.27 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16.32 | 16.33 | 2 | ||
Křivoklát | 16.36 | 16.36 | |||
Městečko u Křivoklátu | 16.38 | 16.38 | |||
Pustověty | 16.42 | 16.42 | |||
Lašovice | 16.45 | 16.46 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 16.49 | 16.49 | |||
Rakovník | 16.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci