R 616 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.25 | 6 jiľní část | |||
Praha-Holešovice | 7.33 | 7.34 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.37 | 8.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Bílina | 9.16 | 9.17 | 2 | ||
Most | 9.28 | 9.30 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 9.42 | 9.42 | |||
Chomutov město | 9.46 | 9.46 | |||
Chomutov | 9.49 | 9.50 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 9.59 | 10.00 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 10.28 | 10.29 | 3 | ||
Karlovy Vary | 10.44 | 10.46 | 2 | ||
Chodov | 10.58 | 10.59 | |||
Sokolov | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 11.20 | 11.21 | 4 | ||
Cheb | 11.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci