R 611 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 10.26 | 3 | |||
Kynšperk nad Ohří | 10.36 | 10.37 | 3 | ||
Sokolov | 10.48 | 10.49 | 2 | ||
Chodov | 10.58 | 10.59 | |||
Karlovy Vary | 11.08 | 11.09 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 11.24 | 11.25 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Chomutov | 12.03 | 12.04 | 3 | ||
Chomutov město | 12.06 | 12.07 | |||
Jirkov zastávka | 12.10 | 12.11 | |||
Most | 12.23 | 12.25 | 3 | ||
Bílina | 12.35 | 12.36 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 12.47 | 12.49 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.13 | 13.19 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 14.25 | 14.27 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.35 | 6 severní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci