R 608 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Ampz894 + Bbmpz897 + 2xBmpz895 + Bdmpz896 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.25 | 6 severní část | |||
Praha-Holešovice | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.37 | 16.43 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Bílina | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Most | 17.28 | 17.30 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 17.42 | 17.42 | |||
Chomutov město | 17.46 | 17.46 | |||
Chomutov | 17.49 | 17.50 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 17.59 | 18.00 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.28 | 18.29 | 3 | ||
Karlovy Vary | 18.44 | 18.46 | 2 | ||
Chodov | 18.58 | 18.59 | |||
Sokolov | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 19.20 | 19.21 | 4 | ||
Cheb | 19.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci