Os 4468 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.56 | VI | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.00 | 14.01 | 6 | ||
Střelice dolní | 14.08 | 14.09 | |||
Střelice | 14.11 | 14.12 | 1/1 | ||
Radostice | 14.16 | 14.16 | |||
Silůvky | 14.20 | 14.21 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 14.26 | 14.31 | 3 | ||
Ivančice letovisko | 14.36 | 14.36 | |||
Ivančice město | 14.39 | 14.39 | |||
Ivančice | 14.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci