Os 4207 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 8.35 | 3 | |||
Hrušky zastávka | 8.41 | 8.41 | |||
Moravská Nová Ves | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Lužice | 8.48 | 8.48 | 3 | ||
Hodonín | 8.52 | 8.54 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 8.57 | 8.58 | |||
Rohatec | 9.00 | 9.01 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 9.06 | 9.06 | 2/2 | ||
Moravský Písek | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 9.13 | 9.13 | |||
Nedakonice | 9.17 | 9.18 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 9.20 | 9.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.24 | 9.25 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 9.29 | 9.29 | 1/3 | ||
Spytihněv | 9.33 | 9.33 | |||
Napajedla | 9.36 | 9.37 | 1/2 | ||
Otrokovice | 9.41 | 9.44 | 1/3 | ||
Tlumačov | 9.48 | 9.48 | 2 | ||
Záhlinice | 9.51 | 9.52 | |||
Hulín | 9.55 | 10.05 | 1/1 | ||
Břest | 10.08 | 10.08 | |||
Říkovice | 10.11 | 10.11 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 10.14 | 10.15 | |||
Přerov | 10.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci