Os 4200 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 3.57 | 1 | |||
Hulín | 4.06 | 4.07 | 3/3 | ||
Tlumačov | 4.11 | 4.12 | 1 | ||
Otrokovice | 4.16 | 4.17 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.27 | 4.32 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 4.34 | 4.35 | |||
Nedakonice | 4.37 | 4.38 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 4.41 | 4.42 | |||
Moravský Písek | 4.44 | 4.45 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 4.49 | 4.49 | 2/2 | ||
Rohatec | 4.55 | 4.55 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 4.57 | 4.58 | |||
Hodonín | 5.02 | 5.08 | 3 | ||
Lužice | 5.11 | 5.12 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 5.15 | 5.16 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 5.19 | 5.19 | |||
Břeclav | 5.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci