Os 20610 | |
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osoblaha | 17.46 | 2 | |||
Bohušov | 17.52 | 17.54 | 2 | ||
Koberno | 17.59 | 17.59 | |||
Slezské Rudoltice | 18.05 | 18.07 | 2 | ||
Amalín | 18.10 | 18.10 | |||
Horní Povelice | 18.14 | 18.14 | |||
Dívčí Hrad | 18.17 | 18.17 | |||
Liptaň | 18.25 | 18.27 | 2 | ||
Třemešná ve Slezsku | 18.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci