Os 20203 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.00 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 6.06 | 6.07 | 3 | ||
Plchůvky | 6.09 | 6.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 6.12 | 6.13 | 2 | ||
Borohrádek | 6.18 | 6.18 | |||
Žďár nad Orlicí | 6.21 | 6.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 6.26 | 6.31 | 2/2 | ||
Lípa nad Orlicí | 6.34 | 6.34 | |||
Čestice | 6.38 | 6.39 | |||
Častolovice | 6.41 | 6.46 | 1/2 | ||
Častolovice zastávka | 6.48 | 6.48 | |||
Synkov | 6.51 | 6.51 | |||
Slemeno | 6.54 | 6.54 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 6.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci